+420 737 265 555 info@remaxalfa.cz    

RE/MAX Alfa

Společnost RE/MAX patří již desítky let do světové špičky trhu s realitami. Po celou dobu svým realitním kancelářím a makléřům poskytuje RE/MAX jedinečné know-how a zázemí v podobě propracovaných marketingových nástrojů. V České republice spadá pod značku RE/MAX již více než 1000 realitních makléřů a jejich řady se stále rozrůstají.

RE/MAX Alfa je individuální odnoží této celosvětově uznávané nadnárodní realitní společnosti. Velmi si vážíme důvěry, kterou do nás již radu let vkládají naši klienti, a proto je pro nás kvalita našich služeb opravdu důležitá. Klademe důraz nejen na preciznost a profesionalitu, ale také na lidský přístup a dodržování základních morálních hodnot a etického kodexu. Tým makléřů RE/MAX Alfa je tvořen pečlivě vybranými profesionály s dlouholetými zkušenostmi a všichni naši makléři mezi sebou vzájemně spolupracují, tak aby pro klienta vždy nalezli to nejlepší řešení.

Naše realitní makléře můžete najít v Praze a Středočeském kraji, Brně a okolí, ale také na Vysočině. Velmi rádi Vám pomůžeme s prodejem, koupí, či pronájmem nemovitosti. Můžete se na nás obrátit také ohledně odhadu tržní ceny nemovitosti, včetně odhadu nemovitosti pro dědická řízení.